Link do podstrony o nas.
Link do podstrony z aktualnosciami
Link do galerii.
Link do naszego sklepu internetowego.
Link do podstrony z danymi kontaktowymi.
Aktualności:
 

   Targi ślubne 2012.
 
Targi Ślubne Południowej Wielkopolski
 
5 luty 2012 Hala Kalisz Arena
 
www.galaslubnakalisz.pl

 

 


   Piszą o nas
 

 


   Pokaz w Restauracji Margo 2011
   W Restauracji Margo w Kaliszu dnia 22 stycznia 2011 r odbył się Bal Biznesmena. Impreza kierowana była do przedstawicieli kaliskich firm i przedsiębiorstw.
Atrakcją wieczoru był pokaz sukien wieczorowych i wizytowych z salonu Veroline. Nasze modelki uczestniczyły również w rozdaniu nagród dla zwycięzców wyłonionych w drodze losowania. Salon Veroline ufundował bon pieniężny do wykorzystania na zakupy w sklepie.
   Dziewczyny uczesane i umalowane zostały przez Salon Elite Proffesional w Kaliszu. Pani Katarzyna, główna prowadząca balu również występowała w sukni z naszego salonu, dwukrotnie zmieniając kreacje.
 

 

   Pokaz w Brzezinach 27.11.2010 r
   Pod koniec 2010 r odbył się Bal Andrzejkowy w Brzezinach. Na prośbę organizatorki p. Gosi salon Veroline zorganizował pokaz sukni wieczorowych i wizytowych sprowadzonych z USA. Pokaz cieszył się dużym zainteresowaniem ze strony Pań jak i męskiej części publiczności.
 

   Bursztynowy Dwór - targi
   26 września 2010 w restauracji Bursztynowy Dwór w Niedźwiadach odbyła się impreza poświęcona tematyce ślubów. Zobaczyć można było projekty sukni ślubnych, ofertę fotografów i cukierni oraz innych firm związanych z branżą ślubną. Salon Veroline zaprezentował suknie wieczorowe i koktajlowe, które od lat zaopatrują rynek amerykański. Przedstawiliśmy również swoją dość odważną propozycję na suknię dla przyszłej Panny Młodej. Nasze suknie prezentowała Miss Południowej Wielkopolski 2010 - Agata Jaśkiewicz.
 

 

 

 

 

   Finał Miss Wielkopolski Południowej 2010
   W połowie maja w Ostrowie Wielkopolskim odbył się Finał Miss Wielkopolski Południowej Nastolatek i Dorosłych 2010. Modelki podczas prezentacji ubrane były w kreacje z salonu sukien wizytowych Veroline, ostatnia prezentacja Gali Finałowej odbyła się również w naszychkracjach. Tytuł Miss Wielkopolski Południowej 2010 zdobyła Agata Jaśkiewicz, natomiast tytuł Miss Nastolatek trafił do Magdaleny Roszczak z Krotoszyna.
   Salon Veroline dla zdobywczyni głównych tytułów Miss Nastolatek i Dorosłych ufundował suknie z kolekcji USA.
 

 

   Targi Slubne Prosna Kalisz 2010
   W dniach 13-14.03 w kaliskim hotelu Orbis Prosna odbywały się ósme już targi ślubne. Na ponad 300 metrach kwadratowych powierzchni swoją ofertę prezentowało kilkadziesiąt firm z branży ślubnej i okolicznościowej. Organizatorzy twierdzą, że podczas dwóch dni przez targi przewinęło się około 3 tysięcy osób. Sklep Veroline na swoim stoisku prezentował najmodniejsze kreacje wieczorowe i wizytowe z USA.
 

 

   Dzien Kobiet w Restauracji Noce i Dnie
   Dnia 6 marca w kompleksie restauracyjnym Noce i Dnie w Russowie k. Kalisza odbyła się impreza z okazji Dnia Kobiet. Uroczystość tę uświetnił pokaz naszych sukni wieczorowych, które Panie oglądały z dużym zainteresowaniem.

 

   Finał Miss Wielkopolski Południowej 2009
   W połowie maja w ostrowskim Kinie Komeda odbył się Finał Miss Wielkopolski Południowej Nastolatek i Dorosłych 2009. W pełnym emocji wyścigu o koronę Miss zwyciężyły: Aleksandra Łuczak z Uniejowa - Miss Południowej Wielkopolski oraz Patrycja Pisarska - Miss Nastolatek Południowej Wielkopolski. Dziewczyny zaprezentowały się w sukniach z salonu Veroline , również na Gali Finałowej można było zobaczyć nasze kreacje.

 

 


   Targi Slubne Prosna Kalisz 2009
   21 i 22 marca 2009 roku po raz siódmy w Hotelu Orbis Prosna w Kaliszu odbyły się popularne targi ślubne. Oprócz propozycji salonów sukien ślubnych można było porównać oferty fotografów, wykonawców zaproszeń weselnych, cukierni, jubilerów, dekoratorów sal i innych. Sklep Veroline na swoim stoisku prezentował kreacje wieczorowe i wizytowe z USA.
 

 

   Pokaz Mody Restauracja Margo Listopad 2008 r
   Dnia 22 listopada uczestniczyliśmy w Drugiej Kaliskiej Gali Mody Margo 2008. Głównym celem gali była prezentacja kaliskiego rynku mody - zarówno firm produkujących odzież, jak i sklepów z ubraniami. Podczas gali można było zobaczyć m.in. pokazy cukiernictwa, sukien ślubnych i naszych najnowszych sukni wieczorowych prosto z USA.
 

 
Veroline - Salon sukien wizytowych i wieczorowych, import USA - tel. (62) 766-11-39, e-mail: sklep@veroline.pl